Молоде та старше покоління провели чудовий вечір у театрі

Ініціативна група з Enactus UCU організували перший етап проекту «Bridge of Generations» і провели чудесний та дуже атмосферний вечір.


У цей вечір пролунало багато веселих та сумних повчальних і не дуже, історій. Пенсіонери, з яких до проекту долучили активісти ГО «Розвиток Громади»,розповідали свої життєві приклади.

Цей вечір став точкою злиття життєвих мудрості та нескоримої сили з молодечим прагненням зробити цей світ кращим. Після знайомства та приємного спілкування усі поїхали в Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса. В театрі подивились надзвичайну виставу – «Благодарний Еродій», Ця вистава влучною підібрана, як підсумок дня, якщо і йти в театр такою компанією, то тільки в Курбаса і тільки на «Благодарного Еродія».
 
Ми були натхненні ідеєю і дуже хотіли, щоб усе вдалось, були переживання, уявлення, як це має бути ідеально, але, хоч немає нічого ідеального, наш результат втішив дуже сильно! Ми дуже щасливі, що ініціативу “ Bridgeof Generations” підтримали студенти та долучились до зустрічі із пенсіонерами. Це дуже хороша можливість для усіх нас обмінятись досвідом, перейняти мудрість, поділитись власним ентузіазмом та ідеями, як вдосконалити країну, у якій живемо. Тому важливо, що відбувся перший етап, який показав важливість побудови такого невидимого зв’язку між поколіннями. У нас з Марією є уявлення про наступні етапи, які будемо втілювати у життя, - коментує організатор Ольга Кашицька
Після вистави усі ще трохи поділились враженнями зі своїми новими друзями. В кінці обмінялись контактами та домовились про швидку зустріч знову.

 
 
Проект «Міст поколінь» є справді чудовою ідеєю, адже має на меті зблизити покоління - молоде та старше, здолати невидимий бар'єр між ними. Взявши участь у першому заході цього проекту, а саме знайомство зі старшими людьми та спільний похід у театр, я зрозуміла, наскільки цінними є такі зустрічі. Саме знайомство та процес спілкування приємно здивували мене і, відверто кажучи, в певній мірі навіть присоромили. Вся справа в тім, що дізнавшись, наскільки активними є старші люди, що прийшли на захід, скільки всього вони встигають, скільки у них бажання та наснаги розвивати та бути корисним комусь, я мимоволі переосмислювала власну життя. Адже так часто у нас, молодих та перспективні, відсутній той вогник в очах, запас енергії. Перебуваючи в такому стані дуже важливо отримати якийсь "поштовх" з довколишнього середвища. Саме ним виявився для мене та ще десятка студентів захід проекту "Міст поколінь". Дякую!, - розповідає учасниця Марія Мада