У Садового хочуть розігнати Львівський «майдан» учасників АТО

Голова Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих  Богдана Сірків повідомила, що керівництво мерії дало вказівку ліквідувати наметове містечко АТОвців у Львові. Таке повідомлення пані Богдана опублікувала на сторінці спілки в мережі  Facebook.

Сьогодні проходить рівно тиждень з часу створення наметового містечка учасників АТО під стінами ЛМР.  За цей час мерія витримувала режим мовчання, а тепер у Ратуші хочуть прибрати з центру Львова «майдан» .

«Наметове містечко під ЛМР хочуть знести
Увага! Сьогодні нам зателефонували з Центру надання послуг учасникам АТО міста Львова і повідомили, що «зверху» дано вказівку знести наше наметове містечко будь-яким способом. І хочуть це зробити чужими руками.
Для цього у понеділок 26 вересня планують зібрати в малій сесійній залі Львівської міської ради громадські організації Львова, щоб нібито почути від них згоду на знесення.
У нас виникає запитання, які такі громадські організації підтримають ущемлення прав тих людей, які захищали цілісність нашої країни на Сході і заплатили своїм життям і здоров’ям за це?
Ми вважаємо, що таким чином мерія хоче зіштовхнути між собою громадськість Львова.
Учасники АТО і чисельні організації, які підтримали нашу безстрокову акцію, не дозволять знести намети. Ми реалізовуємо своє право, дане Конституцією, на мирне зібрання.
І наостанок, але не останнє: дякуємо усім простим львів’янам, які щодня приходять до нашого майдану, висловлюють підтримку, допомагають продуктами і теплими речами. Завдяки цим людям ми зібрали вже понад 3 000 підписів під зверненням до Президента України про щодо бездіяльності мерії м. Львова в забезпечуванні земельними ділянками учасників АТО, - повідомляє голова ГО «ЛОС СЗБ АТО» Богдана Сірків на сторінці у Facebook

Бійці АТО виступають проти бездіяльності міського голови Андрія Садового. За Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» АТОвці мають право на отримання земельної ділянки. Проте ще від початку бойових дій жодної частинки землі воякам не виділили.

Учасники бойових дій кажуть, що у них одна вимога: розпочати процес виділення землі АТОвцям від ЛМР та наголошують, що Львів – єдине місто, де не виконується вищезгаданий Закон.