Центр боротьби з бездіяльністю ЛМР проводить акцію у Рясному

Сьогодні, 13 липня, активісти громадських організацій Львова зібралися у Рясному біля супермаркету «ВАМ». Громадські діячі закликають людей до співпраці.

Жителі одного з районів міста сьогодні спостерігають за діями Центру боротьби з бездіяльністю ЛМР.  Протягом години тут стоять активні жителі Львова з перенесеними на плакати проблемами міста. Активісти закликають людей до співпраці та записують їх скарги і пропозиції.

2 тижні у центрі Львова відбувалися акції протесту проти бездіяльності львівської влади. Як і тепер, люди стояли з плакатами, що показують наявні проблеми міста. З кожним днем плакатів стає все більше.

Діячі Центру уже отримали багато звернень простих львів’ян. Зараз же намагаються привернути до них увагу влади та закликають до вирішення даних питань. Організатори повідомляють  номер гарячої лінії, куди можна повідомляти про свої проблеми : 063 138 97 65

Організатори: ГО «Розвиток Громади», ВПВ «Патріот», УСУ АТО

Нагадаємо,  Центр боротьби з бездіяльністю ЛМР утворився в продовження акції «Наобіцяв, а не зробив», яка розпочалась ще 22 червня цього року.