Благодійний фонд «Розвиток Громади» зарахували до числа кращих благодійних організацій України

За результатами досліджень, опублікованих в «Зеленій книзі української благодійності», БФ «Розвиток Громади» віднесли до числа благодійних організацій, які у 2014 році здійснювали свою діяльність максимально ефективно, публічно і прозоро для українського суспільства.

У червні Асоціація благодійників України презентувала третій випуск «Зеленої книги благодійності 2014». Друковані матеріали містять аналіз сьогоднішнього стану благодійності, сформований з результатів опитування експертів у різних сферах благодійності, волонтерства,  державних і громадських діячів, журналістів та  науковців з усієї України.  Видання складається із двох частин. В першій опубліковані підсумки опитування експертів, у числі яких була і голова благодійного фонду «Розвиток Громади» Соломія Старосольська. За результатами досліджень упорядники визначили основні напрямки, які потребують вдосконалення на законодавчому рівні, зокрема, йдеться про надання податкових пільг соціально-відповідальному бізнесу, впровадження SMS-благодійності та унормування збору благодійних коштів через скриньки. 

У другій частині книги висвітлені результати моніторингу публічної промоції благодійності у нашій країні. За версією експертів БФ «Розвиток Громади» входить до числа благодійних організацій, які здійснювали свою діяльність найбільш ефективно, публічно та прозоро у 2014 році.

«У березні 2015 року благодійний фонд «Розвиток Громади» отримав визнання його діяльності шляхом вручення номінації «Благодійник – неурядова організація». Така подія стала новим етапом нашого розвитку та натхненням для подальших досягнень. Сьогодні ми докладаємо максимальних зусиль, щоб об’єднати усіх небайдужих громадян навколо проблеми благодійництва. Ми віримо, що лише спільними зусиллями благодійників, які успішно представляють дану галузь, варто  навчати українське суспільство чогось нового. І саме завдяки діяльності Асоціації благодійників України та реалізації їхніх ініціатив, таких як «Зелена книга благодійності», ми можемо показати людям «чисту» благодійність, яка є невід’ємною частиною розвитку суспільної діяльності» - розповіла голова БФ «Розвиток Громади» Соломія Старосольська.