Садовий ремонтує львівські дороги повітряними кульками (фото, відео)

Сьогодні, 20 лютого, у Львові представники ГО «Розвиток Громади» провели театралізовану акцію протесту, демонструючи, як у місті «ремонтують» ями на дорогах

Активісти під виглядом Андрія Садового, Сергія Бабака, Геннадія Васьківа, Євгена Бойка та Андрія Шевціва продемонстрували львів’янам процес ямкового ремонту на вул. Хімічній. Спершу львівські чиновники власноруч провели підготовчі роботи: обвели кольоровим балончиком вибоїни та позамітали їх, а потім засипали ями повітряними кульками, що символізують асфальт. Втім коли по кульках проїхалась автівка – вони потріскали. Це демонструє «якість» ремонту львівських доріг.Цією акцією ми хочемо привернути увагу міської влади до катастрофічних проблем із дорожнім покриттям та вимагаємо у них не займатись популізмом і піаром на ремонті доріг. А ще закликаємо небайдужих львів’ян прийти, 7 березня о 10.00 год., на сесію ЛМР та нагадати профільним чиновникам, що вони працюють для людей і ремонт доріг потрібно робити якісно.

Також закликаємо долучитись до загальноміського челенджу. Фотографуйте поганий стан доріг, вказуйте адресу та публікуйте у соцмережах під хештегом #Садомайстер!