Коли чиновник ЛМР говорить правду?

Сьогодні, 20 грудня, на виїзне засідання депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР завітав Тарас Стефанишин, директор «Львівспецкомунтрансу» - підприємства, яке уже розпочало будівництво сміттєпакувальної лінії у Рясному.

Керівник не лише з’явився перед людьми - він визнав, що будівництво сміттєсортувальної лінії триває і що жодних необхідних документів для ведення будівництва у нього не має.

Водночас, Львівський міський голова Андрій Садовий ще 29 листопада авторитетно заявив, що Львівська міська рада не буде виділяти землю під жодні сортувальні лінії чи полігони. Земельні ділянки будуть закріплені за комунальними підприємствами для обслуговування тих процесів, які вони мають. А ділянку в Рясне-2 просив виділити ЛКП «Львівспецкомунтранс» для виробничих потреб, а не для сортування сміття. «Жодні станції сортування, жодні полігони на території міста недопустимі. Хоче хтось бізнес робити ― спершу до людей. Буде підтримка людей, тоді будуть громадські слухання» - підсумував міський голова.


Мешканцям Рясного, Левандівки, Білогорщі та Рудного не залишається іншого виходу, як прийти 22 грудня на сесію ЛМР вимагати від депутатів рішення на користь громади.