Закриття таборів Moves&Skills

Команда громадської організації та благодійного фонду організували неймовірну Гавайську вечірку  для дітей-учасників літніх таборів.

Впродовж літа 2015 року активісти «Розвитку Громади» за підтримки однойменного благодійного фонду успішно провели три оздоровчо-пізнавальні табори під назвою Moves&Skills. Учасниками цих таборів стали діти бійців Антитерористичної операції, зокрема загиблих військовослужбовців, діти-сироти та малеча з неблагополучних сімей. Загалом, оздоровитися мали змогу близько ста дітей віком від 6 до 16 років. Юні учасники таборів стали близькими друзями з активістами, тож заради теплих посмішок цих дітей та аби ще раз провести весело час разом, команда «Розвитку Громади» організувала урочисте закриття таборів під назвою «День уваги до дітей».

«Діти повинні пам’ятати, що не зважаючи на те, що табори цьогоріч закінчилися, ми продовжуємо піклуватися про них. Ми стали справжніми друзями і сьогоднішній «День уваги» - це свято не тільки для дітей, але й для нас. Для мене велике щастя бачити усміхнені обличчя та очі, повні радості та захоплення», - поділилася керівник таборів активістка «Розвитку Громади» Христина Мелекесцева.


На території спортивного комплексу «Медик» організували Гавайську вечірку. Дійство розпочалося вже традиційною для учасників таборів зарядкою, яку провели спортсмени-футболісти. Пізніше розпочалося довгоочікуване купання в басейні під пильним наглядом активістів. Діти охоче стрибали у воду, плавали та розважалися.

Після такого активного відпочинку на учасників Moves&Skills очікували гавайські частування із фруктів, а також традиційна гавайська піца. Молочні коктейлі для малечі приготував професійний бармен, сама ж вечірка , була проведена під музичним супроводом DJ Jamaica. Також дітям розповідали про Гаваї та влаштували цікаві тематичні конкурси.Всі залишилися задоволеними й зі словами: «а коли ми знову зустрінемось?», діти вирушили додому. Громадська організація та благодійний фонд «Розвиток Громади» висловлюють щиру подяку піцерії Chelentano, італійському ресторану «Чао Белла» та пабу «Купіца» за смачну їжу для дітей, а також українцям та англійцям у Лондоні за фінансову підтримку проведеного заходу. Особливої подяки також заслуговує адміністрація СК «Медик» за надану можливість провести чудове свято для дітей.