Львівське сміття продовжує полонити українські простори

Вже пройшло 9 місяців з моменту Грибовицької трагедії і з того часу львівське сміття катається  по містах України. Цього разу «дорогоцінну» знахідку виявили у Яворівському районі.

Нещодавно жителі Яворівського району виявили звалище поблизу водойми, яка влітку рятує людей від жари. Раніше в цьому місці видобували сірку, потім частину території затопили водою і тепер це місце називають Яворівським морем. Сміття скинули близько до води, а це  може нашкодити екології. Справа у тому, що під час дощу із відходів виділяється інфільтрат, який є шкідливим для здоров’я і забруднює навколишнє середовище.

Крім того, Варта 1, група у Facebook,  рясніє постами про переповнені сміттєві баки. Влада, яка вже більше півроку не в змозі вирішити сміттєву кризу, завалює сміттям і львів’ян і навколишні території.


Нагадаємо, за висновками науково-експертної групи земельна ділянка площею 12,8 га на території колишнього гірничо-хімічного підприємства «Сірка» в Яворівському районі Львівської області не відповідає нормативним вимогам до облаштування полігону та будівництва об’єктів поводження з твердими побутовими відходами.