Прес-реліз

Завтра, 30 серпня, об 11.00 год під стінами Львівської міської ради відбудеться акція протесту перевізників «За безпеку і якість перевезень».

Сьогодні про це повідомили львівські приватні перевізники на прес-конференції, що відбулась у прес-центрі інтернет-видання «Гал-Інфо». На зустрічі учасники розповіли про проблему відсутності відшкодування за пільговий проїзд. Зачепили і наболілу проблему транспортної схеми, яка є далекою від досконалості та причиною ДТП. Наголосили на завантаженості водія, який виконує не лише свою роботу, а працює за контролера, перевіряючи посвідчення, та касира, коли рахує та віддає решту. Перевізники мають варіанти вирішення найнагальніших проблем, проте ніхто не бажає їх почути.

Метою акції є привернення уваги влади до ряду проблем які  роками назрівали та турбують перевізників та мешканців Львова. Приватні перевізники  хочуть добитися діалогу з Львівською міською радою, створення дієвої робочої групи у ЛМР, куди входитимуть і приватні перевізники, а також усунення проблем у транспортній системі Львова.
Перевізники повідомили основні вимоги:
  1. Вдосконалення транспортної мережі;
  2. Введення електронного квитка;
  3. Введення єдиного пільгового квитка;
  4. Створення нового складу тендерного комітету;