Львів’яни викинули свого мера у смітник

Під час пленарного засідання сесії ЛМР львів’яни під стінами мерії влаштували театралізовану акцію протесту проти бездіяльності влади «Львівське сміття поглинає Садового».
 
 
«Пропоную зробити всеукраїнський сміттєвий полігон у Чорнобилі», «Найкраще вирішення проблеми у Львові – заборонити усім львів’янам смітити» - виголошував переодягнений «Садовий», сидячи на мотоциклі з причепом, повним сміття. Мотоцикл – символ подорожуючих львівських відходів. Підставний мер витягнув долари з одного сміттєвого мішка і поклав їх собі до кишені. Далі до «Садового» підбігло «львівське сміття» і викинуло головного героя у сміттєвий бак.
 
 

З часу трагедії вже пройшло 10 місяців і ніхто з нас ще не бачив реальних кроків вирішення проблеми зі сміттям. Ми хочемо, щоб усі сіли за стіл переговорів, намалювали покроковий план вирішення проблеми і, нарешті, почали її вирішувати. Меру не заважає ні влада, ні активісти. Насправді всі за подолання сміттєвої кризи, адже ми також живемо у Львові і зацікавлені у вирішенні ситуації, - розповідає Олег Долінський, учасник ГО «Розвиток Громади»


Біля Ратуші зібрались близько 100 людей. Львів’яни виголошували свої претензії до мера через плакати: «Де стратегія поводження з ТПВ?», «Сніг зійшов разом з дорогами», «Народ бореться – влада краде», «Ні Грибовичам №2 на Пластовій», «Громаду не чують».