У Львові через страйк не курсує половина маршруток

Сьогодні, 30 серпня, у Львові через страйк приватних перевізників на маршрути не вийшло 300 машин і їхня кількість зростає. О 19:00 годині міський голова Андрій Садовий має знову зустрітися із ініціативною групою страйкувлаьників, щоб відповісти, чи зробить сьогодні міська влада негайні кроки для вирішення критичних проблем перевізників.

Страйк перевізників «За безпеку і якість перевезень» сьогодні ще з ночі «поставив на вуха» усе місто. Львівські приватні перевізники не вийшли на маршрути і прийшли під стіни Львівської міської ради. Після кількох годин страйку вони змусили мера звернути на них увагу та зустрілись за одним столом перемовин. Власники автобусів висунули ряд вимог до місцевої влади та не збираються відступати.
 • Ми хочемо закликати владу нас почути та забрати барєр  між перевізниками та тими людьми, що страждають від халатності, - заявив Ігор Сеник
 
Основні вимоги:
 
 1. Впорядкувати проблеми з перевезенням усіх пільгових категорій населення
 2. Відновлення діяльності робочої групи до 31.08.2016 р
 3. Проведення першого засідання робочої групи до 05.09.2016
 4. Включення і розгляд питань на першому засіданні робочої групи:
  1. Вдосконалення транспортної мережі;
  2. Введення електронного квитка;
  3. Сформувати новий склад тендерного комітету, змінити умови конкурсу та надати конкурсному процесу публічності.
  4. Звіт керівника АТП-1 (перевізники хочуть знати, куди діваються кошти з міського бюджету, які виділяють для АТП-1, коли інші АТП користуються лише власними коштами)
 
 1. Розгляд інших питань, які будуть виникати
 2. Захист страйкуючих перевізників
Міський голова назвав вимоги перевізників справедливими і пообіцяв вже сьогодні о 19:00 знову зустрітися та відповісти, чи зробить міська влада вже сьогодні перші кроки для вирішення проблем перевізників.
Тепер старйкувальники  чекають відповіді мера Андрія Садового.
 • Ми повністю підтримуємо вимоги перевізників. Проблема транспортної мережі існує вже давно та є причиною багатьох ДТП. Чомусь ніхто не думає про водія, який виконує не лише свою роботу, а працює за контролера, перевіряючи посвідчення, та касира, коли рахує та віддає решту. Ці проблеми можна і потрібно вирішувати негайно, - коментує представник ГО «Розвиток Громади» Роман Дуда
 
Тепер саме від міської влади залежить, чи маршрутки повернуться завтра до роботи. В тому випадку, якщо це ще одна «порожня» балаканина від очільника Львова, завтра страйкуючих буде більше. Коли нарешті влада Львова почне наводити лад у прогнилій транспортній системі міста?
 
Нагадаємо, що сьогодні вранці на свій маршрут не виїхали близько 300 автобусів п’яти АТП. Всього у Львові є 640 маршрутних таксі.