Спілберг, Ален, Гейтс - зірки з діагнозом аутизм

Іноді на землю приходять незвичайні діти. Вже від народження, вони відрізняються від інших. Часто вони тихі і задумливі, не люблять кричати,  уникають галасливих компаній, віддають перевагу самотності.

Чимало з них - генії. Колись такими прийшли в цей світ Моцарт і Бах, Ейнштейн і Сахаров, Пушкін і Гете, і тисячі інших, чиї імена сьогодні знає кожен. Вони народжуються для того, щоб зробити відкриття, придумати щось нове, впровадити в світ щось незвичайне, перевести все людство на новий етап розвитку.

 
  Фільм «Людина дощу» 1988 року з Томом Крузом та Дастіном Хофманом у головних    ролях привернув увагу людей до цієї хвороби. Автор в ньому розповідає про двох    братів, з яких один був аутистом.
 
  Кінострічка показує людям особливості тих, хто народився не таким, як інші. Після    перегляду ця хвороба викликає навіть певну симпатію, розповідаючи про розвинуті,  майже геніальні логічні здібності одного з головних героїв з аутизмом.

 Серед відомих та успішних особистостей теж були «люди дощу». Вони стали  своєрідним прикладом та доказом того, що ця хвороба не є перепоною для  нормального життя.
 Стівен Спілберг
Народився Стівен Спілберг в Цинциннаті (Огайо). Закінчив коледж штату Каліфорнія. В дитинстві знімав аматорські фільми. У дванадцятирічному віці він вперше знімає сюжетний фільм з акторами. А вже в 13 років Стивен отримує свою першу нагороду, приз за невеличку стрічку про війну. Перший професійний фільм, 20-хвилинна короткометражка «Емблін» - забезпечила йому контракт з «Юніверсал Пікчерс». 
Спілберг - основна фігура нового американського кіно. Його особлива художня система стала стартовим майданчиком для творчості багатьох режисерів. Фільми Спілберга, хоча і здаються розважальними, несуть потужний програмний заряд.
Крім визнання у світі кіноіндустрії Спілберг відзначений нагородами і титулами як громадський діяч. У 2001 році королева Великобританії Єлизавета II провела Спілберга в лицарі за внесок у розвиток світової кінопромисловості, проте режисер не став сером Стівеном, так як є громадянином США. У 2004 році президент Франції Жак Ширак звів його в ранг кавалера ордена Почесного легіону, а в 2008 році президент Ніколя Саркозі присвоїв йому звання офіцера ордена Почесного легіону.Білл Гейтс
Американський підприємець і громадський діяч, один з творців і найбільший акціонер компанії Microsoft. Також є співголовою благодійного Фонду Білла і Мелінди Гейтс.
Насправді перша серйозна програма була написана ним ще в школі і допомагала юнакові планувати свої навчальні години. З її допомогою Гейтс записався в клас з  найгарнішими дівчатами і отримав вихідні по п'ятницях.
Майбутній  підприємець навчався у Гарварді, тільки от закінчити його не зміг. Вчитися там йому було нудно, тож він присвячував свій час програмуванню та грі в покер. Через 2 роки після перебування Білл був відрахований з університету, заявивши при цьому вчителям, що стане мільйонером ще до тридцятиріччя. Тоді йому, звичайно ж, ніхто не повірив.
 У період з 1996 по 2007 рік і в 2009 році - найбагатша людина планети за версією журналу Forbes. Його фінансовий стан у вересні 2009 року оцінювали в 50 млрд доларів. Білл Гейтс є одним із рекордсменів за розміром коштів, переданих на благодійність: в період з 1994 по 2010 р він вклав в Фонд Білла і Мелінди Гейтс більше $ 28 млрд.
 
Вуді Аллен
Народився в Брукліні (Нью-Йорк, США) 1 грудня 1935 року. У віці 17 років почав працювати з журналами «Евергрін», «Плейбой», «Ньюйоркер» і деякими іншими як письменника гумористичних оповідань, крім того пише п'єси для театрів на Бродвеї і виступає в нічних клубах в якості комічного актора.

Одночасно, в якості актора і як сценарист, дебютує в 1965 році в картині «Що нового, кішечка?» Клайва Доннера. А в 1969 році відбувся і режисерський дебют Аллена, з картиною «Хапай гроші і тікай» (1969) головну роль в якому він виконав самостійно. 
Більшість робіт Вуді Аллена це зразки так званого «авторського кіно». У більшості своїх картинах Вуді не тільки режисер, але і сценарист, і виконавець головної ролі. На початку сімдесятих режисер отримує статус одного з кращих комедійних режисерів Голлівуду. Його роботи рясніють незвичайними хасидських притчами і своєрідними єврейським гумором. Головні герої Вуді - це втомлені від психологічних комплексів інтелігенти, самотні у величезному сучасному світі. Всі вони дуже схожі на самого Аллена.
 
Іноді на землю приходять незвичайні діти. Вже від народження, вони відрізняються від інших…