Під міською радою зібрали близько півтисячі підписів до прокурора щодо Грибовицького сміттєзвалища

Сьогодні, 14 липня, о 10. 00 год біля входу у Львівську міську раду учасники суспільного Центру боротьби з бездіяльністю збирали підписи львів'ян під зверненням до прокурора області. До них приєднались воїни АТО та їхні сімї у спільній акції.

Відбулась акція проти бездіяльності влади та  збір підписів під колективним зверненням до Прокурора Львівської області Юрія Квятківського щодо порушення правил екологічної безпеки та території Грибовицького сміттєзвалища. Також воїни АТО висловили своє незадоволення роботою мерії та вимагали обіцяні земельні ділянки. В документі, який підписували перехожі, правоохоронців просять провести повну та об’єктивну перевірку фактів щодо порушення  правил екологічної безпеки, невжиття заходів щодо ліквідації наслідків екологічного забруднення, в результаті якої відкрити кримінальні провадження внаслідок встановлення предметів складів злочинів передбачених Кримінальним кодексом України, з метою захисту законних екологічних прав та інтересів громади міста Львова та притягнення винних осіб до відповідальності. Зокрема міського голови Львова Андрія Садового. 

Учасники акції : ГО «Розвиток Громади», ВПВ «Патріот», УСУ АТО, Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих.

Нагадаємо,  що Центр боротьби з бездіяльністю ЛМР утворився в продовження акції «Наобіцяв, а не зробив», яка розпочалась ще 22 червня цього року.