Громадськість «зарубала» проект Положення про порядок відчуження комунального майна

5 травня, на громадських слуханнях відхилили проект ухвали Львівської міської ради "Про затвердження положення про порядок приватизації (відчуження) комунального майна територіальної громади м. Львова на 2017-2020 роки", який представила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун.

Слухання відбувалися з ініціативи управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, яке розробило проект документу та запропонувало згідно з чинним законодавством зробити пріоритет на приватизації приміщень конкурентним способом.

Оскільки за каденції теперішнього керівництва зникла частина комунального майна у Львові, громадські активісти особливо прискіпливо вивчити запропонований проект Порядку і на своє велике здивування знайшли безліч неоднозначних положень щодо механізмів приватизації, викупу та продажу на аукціоні, перебільшення повноважень конкурсної комісії, нечіткість процедури відчуження соціально-культурних об’єктів та інше. 

Учасники громадських слухань прийшли до спільного висновку: запропонований проект Положення не відповідає інтересам громади міста Львова, тому не може бути схваленим. У підсумку присутні запропонували відхилити цей проект і спільно напрацювати новий. За це рішення проголосували більшість присутніх.