«Рижий, виходь і вибачся перед нами!», - учасники АТО

Сьогодні, 29 червня, приміщення Львівської міської ради поринуло у густий чорний дим: львів’яни висловлювали своє незадоволення діями чиновників, зокрема міського голови Андрія Садового.

                            


На площі Ринок зібралися півтори сотні людей, серед яких і учасники АТО. Організатори нещодавнього «сміттєвого» віче називали бійців «тітушками». Тепер же хлопці вимагають публічного вибачення.  «Ми під кулями захищали нашу країну, щоб люди тут мирно  жили і не відчували на собі наслідків війни, а тепер нас  називають тітушками», - кажуть обурені учасники АТО.Протестувальники розгорнули плакати з вимогами та закликали мера вийти до людей, вибачитись перед АТОвцями. Обурені чоловіки у камуфляжному одязі скандували: «Рижий, виходь і вибачся перед нами!».  Проте Садовий з мерії так і не вийшов, натомість під Ратушею чатували поліцейські. Громадські активісти кинули димові шашки, і площу Ринок поглинув густий дим.

 
Представники Об’єднання організацій роботодавців Львівщини вимагали зменшення податку на землю, який у Львові є найвищим серед усіх областей. Серед протестувальників були і підприємці, художники, архітектори та громадські активісти ГО «Розвиток Громади». Вони вимагали відсторонення від посади очільниці Управління комунальної власності Інни Свистун на час досудового розслідування прокуратури Львівщини , яке порушили 8 червня цього року.  Йдеться про факт неналежного виконання службових обов’язків, адже за каденції чиновниці у Львові було розкрадено сотні комунальних приміщень. Львів’яни вважають, що доки невинуватість Свистун не доведуть, ця жінка не має права керувати управлінням.

Висловлюємо подяку Об’єднанню організацій роботодавців Львівщини. Ми вас підтримуємо і робитимемо це й надалі.
 
                          

Учасники акції: Об’єднання організацій роботодавців Львівщини, Львівська обласна організація Національної спілки художників України, УСУ АТО, ГО «Розвиток Громади», Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України, СК «Легіон», Підприємці львівського ринку «Привокзальний», Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих, Національний корпус, ГФ «Патріот»