У Львові завершився Фестиваль Вишиванки 2018

Вчора, 17 травня, у всесвітній День Вишиванки у Львові відлунав вже третій масштабний фестиваль національного вбрання організований ГО «Розвиток Громади». Свято зібрало декілька тисяч шанувальників вишиванки та просто людей, бажаючих патріотично провести час на площі перед «Оперним».
 


Вже традиційно у кожен третій четвер травня, у всесвітній День Вишиванки, Львів гучно завершує Фестиваль Вишиванки, який цього річ розпочався ще 12 травня.  Так в межах фестивалю бійці АТО з ГО Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих за підтримки ЛМР організували масштабний гала-концерт за участі відомих українських зірок – Наталки Карпи, Софії Федини, «Хас», гуртів «Мері», «Шосте Чуття», ватаги «Joryj Kłoc» та інших, а також частували усіх присутніх козацьким кулішем.
 

 
Також підчас святкування діти та ветерани АТО провели флешмоб – сформували карту Україну та запустили у небо декілька десятків гелевих синьо-жовтих кульок.
 

 
А ще підчас концерту відбувся показ мод стильного українського вишиваного вбрання від дизайнера етно-одягу Тетяна Знак та дитячої модельної студія «Star kids», а також музично-танцювальний виступи від танцювального клубу «СТК Едельвейс» та нагородження переможниці конкурсу, який проводився серед представниць львівських шкіл, на звання «Панна-вишиванка 2018» - Ірину Ковальчук, ученицю школи-інтернату №2.
 

 
А для найбільш вибагливих відвідувачів фестивалю учасники ГО «Розвиток Громади» приготували велетенський пляцок у вигляді вишиваної сорочки розміром 16 м2 та вагою близько півтори сотні кілограм. А кожен охочий поласувати смаколиком міг зробити благодійний внесок у скриньку БФ «Розвиток Громади» на лікування Левка Циганкова, у якого страшний діагноз – пухлина головного мозку.
 


Згодом, о 19.00, розпочалась благодійна вечірка у Fashion club для продовження збору коштів на лікування Левка та реалізації соціального проекту «Куток Добра», який вже діє у шести лікарнях Львівщини.

 А ще під час концерту відбулась «історична подія» для Фестивалю Вишиванки – процедура погашення марки із запатентованим логотипом фестивалю. Відтепер кожен охочий зможе придбати в Укрпошті «патріотичну марку»Щиро дякуємо усім партнерам за допомогу у проведенні Фестивалю Вишиванки 2018. Спільно Ми популяризуємо наші традиції та підтримуємо справжнє українське свято!