Кожен малюк із сиротинця залишився задоволений подарунками

Сьогодні активісти ГО «Розвиток Громади» разом із дуетом «VlaTar» привезли подарунки у Дитячий будинок №1. І дорослі, і діти отримали багато позитивних емоцій та вражень.
 
Громадівці зібрали 220 листів до Миколая від дітей-сиріт, з малозабезпечених сімей та малюків з інтернату. Вже з початку тижня почали розвозити зібрані подарунки до адресатів. Сьогодні Миколай з повним мішком та своїми помічниками завітав до чемних діток у Дитячий будинок №1 та особисто вручив пакунки.
 

Я переконана, що на Миколая кожна дитина повинна знайти під подушкою подарунок, на який заслужила. На жаль, є чимало тих, хто з різних причин зранку не отримали омріяної ляльки, машинки чи шапки. Саме тому ми зібрали дитячі листи та писали їх з найменшими. Спочатку планувалося реалізувати лише прохання з сиротинця, проте коли почали роздавати їх бажаючим, то побачили, що людей, які хочуть творити добро є значно більше. Так ми зібрали листи ще з інтернату, із малозабезпечених сімей у Львові та Стрия. Наш офіс перетворився на фабрику Миколая, а кожен подарунок вже чекав свого маленького власника, - розповідає Світлана

 
Подарунки діти отримали з рук самого Миколая. Вони розповідали дідусю віршики, співали пісні та голосно дякували за втілені мрії. Їхні обличчя випромінювали щастя, кожен з нетерпінням чекав, коли почує своє ім’я.
 

Мені дуже сподобались подарунки. Миколай приніс мені таке платтячко як у принцеси, а ще ляльку і розмальовки, і олівці, і резиночки. Я така задоволена і щаслива, - поділилась Танічка

 
Організація ГО «Розвиток Громади» щиро дякує усім небайдужим людям, котрі долучилися до збору подарунків для дітей.