Неприкаяне львівське сміття тепер у Буську

Сміттєвоз із львівським сміттям вчора, 22 грудня, перехопили мешканці Буського району в Ожидові.  Сміття не зважене, в документах більший об'єм ніж насправді.  За документами відходи мали б везти у Дніпро, та зупинилося «прикрашати» ліси та закапелки Львівської області. На місце події прибули активісти ГО «Розвиток Громади».

Цього разу львівське сміття, яке мало б офіційно прямувати у Дніпро зупинилося у Буському районі. І в кращих традиціях  сміттєвої мафії, документи не відповідають дійсності. Насправді сміття набагато менше ніж в документах. Водії вантажівки, яка перевозила сміття,  намагалися відвантажити орієнтовно 20 м³ сміття. Та під час перевірки стало відомо, що об'єм відходів повинен становити 50 м³. Отож, гроші з бюджету видають на одну об'єм,а вивозять іншу, в результаті хтось тихенько заробляє на різниці.Як повідомило Буське Радіо, оперативна група контролю Державної екологічної інспекції у Львівській області зафіксувала факт порушення закону,  на місце події одразу скерували чергову групу реагування, приїхали також представники місцевої влади.

 
Біля місця події виявили ще одну припарковану вантажівку, проте без водія. Та від машини добре відчували запах відходів, - повідомляє Буське Радіо. Керівник оперативної групи перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Барабаш повідомив, що вже склали акт, у якому викладено усі порушення.  

Учасники ГО не вперше фіксують незаконні дії компаній, що перевозять львівське сміття. Нещодавно активісти зупинили немаркований сміттєвоз, який вночі вивозив відходи без жодних документів у напрямку Рясного.

Жителі населених пунктів, які розташовані біля доріг загальнодержавного значення б’ють на сполох: у придорожніх лісосмугах все частіше фіксують тверді побутові відходи.

Фото: Буське Радіо