ГО «Розвиток Громади» отримала подяку від Нацгвардії України

Громадську організацію нагородив командир військової частини 3066 за вагомий внесок у бойову готовність підрозділів Національної гвардії України батальйону ім. Генерала Кульчицького.

                


Бійці батальйону імені Героя України генерала Сергія Кульчицького – добровольці, раніше учасники Самоборони Майдану. У 2014  році близько 500 вояків стали резервістам Національної гвардії України. Вони першими стали на захист України,  несли службу в гарячих точках АТО: Слов’янську, Дебальцевому, Попасній.

Надзвичайно приємно чути слова вдячності від людей, які бережуть цілісність нашої держави і ризикують своїм життям на війні.

«За патріотизм, високий професіоналізм, проявлену старанність та вагомий внесок у бойову готовність частини та матеріальне забезпечення у зоні  проведення Антитерористичної операції підрозділів Національної гвардії України батальйону імені генерала Кульчицького», - ідеться у подяці громадській організації.

Представники ГО «Розвиток Громади» постійно допомагають учасникам АТО, зокрема батальйону ім. Кульчицького. Активісти передали в зону бойових дій бронежилети та іншу необхідну спецтехніку. Спільно з Громадською Радою при Міністерстві доходів у Львівській області активісти ГО завезли на передову два супутникові телефони із стартовими пакетами та поповненням рахунку військовим, які відправляються в зону АТО. Крім цього передали на передову теплий одяг, медикаменти та інші необхідні речі.

Нагадаємо, раніше Голову наглядової ради «Розвитку Громади» нагородили медаллю за волонтерство.