Активісти ГО «Розвиток Громади» влаштували показ фільму у виправній колонії

Вчора, 13 липня, представники ГО «Розвиток Громади» відвідали ЛВК №30. Засуджені  переглянули фільм «Спадок нації» та отримали у подарунок  багато книг. 

Активісти громадської організації приїхали, щоб  урізноманітнити буденність тюремного життя засуджених, сприяти формуванню та підняттю їхнього патріотичного духу, зацікавити історією української нації та держави. Саме тому для перегляду обрали документальний повнометражний фільм про вишиванку – «Спадок нації».


«Спадок нації» — це унікальний фільм, який розповідає про історію вишиванки – генетичного коду українців, історії людей, для яких вона стала справжнім скарбом, а для декого навіть і порятунком. 

Перед показом активісти передали в бібліотеку колонії  чотири  ящики книжок, які  в «Розвитку Громади» зібрали у рамках акції «Книга – в’язням».Бібліотекар ЛВК №30 розповіла активістам, що  постійно читають  близько 10% засуджених колонії. Сподіваємося, що завдяки новій  літературі, кількість читачів серед засуджених збільшиться, адже книга відкриває чарівні та фантастичні світи, є мудрим порадником та учителем.

Важливо, щоб люди, які утримуються у місцях позбавлення волі, що  потрапили туди з різних на те причин, відчули, що суспільство про них не забуває та прагне допомогти у ресоціалізації та поверненні до нормального життя.
До акції зі  збору книжок активно долучилися школи  м. Львова. Зокрема окрема подяка висловлюється Лілії Фещук – директору львівської СШ №66.