У міськраді оголосили конкурс для перевізників

Не зважаючи на те, що конкурсний комітет з визначення автомобільного перевізника затверджено з порушеннями, прес-служба міської ради вже оголосила про проведення конкурсу.

Управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, відповідно до “Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого Постановою КМ України від 03.12.2008р. №1081, пропонує фізичним та юридичним особам взяти участь у конкурсі з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування за такими об’єктами конкурсу, - пишуть на сайті ЛМР

Термін подання документів до 15:00 год 3 лютого 2017 року. Розмір плати за участь у конкурсі: 5 100 гривень за кожен об’єкт конкурсу.

Конкурс відбудеться 20 лютого 2017 року о 15:00 год. за адресою: м. Львів, пл Ринок, 1, каб. 341.
Обов’язкові вимоги до перевізників:
  1. На кожному маршруті не менше одного автобуса пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями;
  2. Наявність у перевізника GPS-системи, встановленої на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусних маршрутах загального користування, з обов’язковим технічним забезпеченням передачі даних в центр керування руху.
Нагадаємо, конкурсний комітет з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування затверджено з порушеннями. У складі комітету увійшли ГО, які можуть лобіювати інтереси мерії.