Віктор Щир більше не планує працювати у міськраді

Віктор Щир подав у відставку із посади начальника управління транспорту Львівської міськради. Наказ на звільнення Щира поки не підписаний, про це пише ZAXID.NET.


У середу, 1 березня, Віктор Щир не прийшов на нараду в ЛМР, на якій завжди присутні керівники всіх структурних підрозділів ради. Замість Щира управління транспорту представляв заступник начальника управління Олег Партика.

Щир Віктор Дмитрович звільнився і в.о начальника управління транспорту став Олег Партика . Сподіваюсь, що пан Олег не перетвориться в "міцного господарника" і йому дадуть запровадити його ідеї в транспорті. Насправді, можливо, сьогодні настав той день, коли в транспорті появився молодий і амбіційний транспортний менеджер із досвідом, на своїй сторінці у Фейсбук написав Святослав Товстига


Керуюча справами виконкому ЛМР Марта Литвинюк повідомила, що наразі в управління транспорту немає начальника і найближчим часом буде призначений виконувач обов’язків.

Як уточнив сам Віктор Щир, 28 лютого у нього закінчився контракт. Згідно із законодавством, він мав би написати заяву на продовження контракту, однак він цього робити не планує.

Своє рішення 56-річний Віктор Щир пояснив проблемами зі здоров’ям. Він також зазначив, що в подальшому на інших посадах у міськраді не працюватиме.

Віктор Щир очолював управління транспорту з квітня 2014 року. До цього обіймав різні посади у Держприкордонслужбі.