Підтримай встановлення відеоспостереження у районі Рясне

У Львові з 1 по 15 листопада триває голосування за проекти у конкурсі «Громадський бюджет м. Львова». Представник ГО «Розвиток Громади» та мешканець Рясне Роман Дуда зареєстрував єдиний узгоджений проект мешканців Рясне (вул. Шевченка, 318-352) про встановлення відеоспостереження у районі.
 
Проект передбачає встановлення повноцінного відеоспостереження з метою забезпечення  комфортних та безпечних умов проживання населення. Відеофіксація буде встановлена на в’їздах-виїздах, пішохідних переходах, навчальних закладах, площах та місцях масового скупчення людей. Відтак впровадження такої відео-програми  дозволить ефективно боротися з кримінальними загрозами (система інтелектуальна, зчитує номера автомобілів, відкладає іх у базу, рахує людей, розпізнає  залишені речі та зловмисників, що перебувають у розшуку, охороняє заданий периметр). А у разі виникнення надзвичайної ситуації це допоможе у розкритті злочинів та встановленні винних. Окрім цього, доступ до відеоспостереження буде у вільному доступі в інтернеті, тому кожен охочий зможе здійснювати  цілодобовий контроль ситуації на вулиці та під’їздах у реальному часі. 
 

Відео представлення проекту:


 
Проголосувати за проект №2 « Встановлення відеоспостереження у районі Рясне-1» можна за посиланням https://lviv.pb.org.ua/projects/2 (необхідно банківську карточку, або у ЦНАПі (необхідно паспорт із львівською пропискою). Голосування триває до 15 листопада!
 

Нагадаємо, громадський бюджет Львова - це конкурс, де проект-переможець за кількістю голосів, повністю фінансується з місцевої казни. Відтак, аби перемогти та отримати змогу додатково облагородити та оновити прибудинкову територію необхідно об’єднатись навколо одного проекту, аби голоси не розділялись. Адже, як показує минулорічна практика(у 2017 році був поданий проект спортивного майданчика на території школи №92), коли подано багато проектів – жоден з них не отримує достатньої кількості голосів, позаяк один львів’янин може відати свій голос лише за один проект малий і один великий.