Львівські депутати сіли в інвалідні візки, аби «відчути свою відповідальність»

Сьогодні, 29 грудня п’ятеро депутатів Львівської міської ради подолати шлях від Апеляційного суду Львівської області до Ратуші у інвалідних візках. Таким чином можновладці перевіряли, наскільки облаштований Львів для людей з особливими потребами.

По дорозі міські депутати виконали низку завдань, із якими щодня стикаються маломобільні люди. 

-    Я ніколи не міг уявити з якими труднощами ці люди стикаються в звичайному, буденному житті, не говорячи вже про те, що їхній світ закритий в чотирьох стінах, коли вони не мають можливості вийти на вулицю. Це дуже важко,- поділився учасник експерименту Володимир Гринишин.


Акцію «Відчуй свою відповідальність» громадська організація «Розвиток Громади» влаштувала, аби привернути увагу львів’ян та влади до проблеми доступу маломобільних членів суспільства до громадських місць.

Окрім того, активісти зустрілись із міським головою Андрієм Садовим та попросили його створити при Львівській міській раді Комісію з доступності, до якої увійдуть представники ЛМР, представники громадськості та представники Національної асамблеї інвалідів України (чи інших груп маломобільних людей). Учасники експерименту підтримали таку ініціативу.

В акції взяли участь: Любомир Босаневич (фракція «УКРОП»), Володимир Гринишин (фракція «Свобода»), Віталій Свінціцький, Михайло Дідух (фракція «Народний Контроль»), та інші. Депутати пообіцяли тримати на контролі ситуацію із адаптацією місць громадського користування для маломобільних людей, переконавшись що ці люди кожного дня стикаються із реальними проблемами.