Під стінами Львівської міської ради триває мовчазний протест

В ці хвилини біля Ратуші місцеві активісти та небайдужі мешканці зібралися з плакатами. В рамках безстрокового соціального протесту «Наобіцяв, а не зробив». 

Сьогодні біля міської ради свою думку пришли висловити близько сотні львів’ян. Увагу перехожих привертають  плакати, на яких написані питання, які не один рік тривожать мешканців, а також ті обіцянки,  виконання яких мер, чомусь, ігнорує.
  • Ми вийшли,  щоб  показати проблеми, які є в місті і закликати мера працювати не лише язиком, а  вирішувати проблеми реально. Не можна уникати і ігнорувати громаду, - коментує один із активістів Роман

Нагадаємо, що вчора, 22 червня, під Львівською міською радою розпочався безстроковий соціальний протест «Наобіцяв, а не зробив». В рамках цієї акції активісти влаштували виставу «Садік капут!» із королем-Садовим, катом-прокурором, блазнем і грошовою машиною.  

Організували акцію громадські організації Львова - ГО «Розвиток Громади», ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Допомога армії України»,, ГО «Будуймо Україну разом», ГО «СЛЄМ», ГО «ВКРМ», ВПВ «ПАТРІОТ», ГО "Вектор Європейського розвитку ВАРТО", Обласна спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих.