Підтримай встановлення відпочинково-спортивного простору у Рясне

У Львові з 1 по 15 листопада триває голосування за проекти у конкурсі «Громадський бюджет м. Львова». Представник ГО «Розвиток Громади» та мешканець Рясне Назар Лисяк зареєстрував єдиний узгоджений проект мешканців Рясне-1 (вул. Шевченка, 386-418) про встановлення відпочинково-спортивного простору.
 
Проект передбачає озеленення та освітлення території, встановлення лавочок, тенісного столу та волейбольного поля. Це дозволить перетворити занедбану ділянку у відпочинкову зону для усіх мешканців мікрорайону.

Відео представлення проекту:

 
Проголосувати за проект №1 « Встановлення відпочинково-спортивного простору у Рясне-1» можна у ЦНАПі (необхідно паспорт із львівською пропискою), або за посиланням https://lviv.pb.org.ua/projects/1 (необхідно банківську карточку). Голосування триває до 15 листопада!
 
Нагадаємо, громадський бюджет Львова - це конкурс, де проект-переможець за кількістю голосів, повністю фінансується з місцевої казни. Відтак, аби перемогти та отримати змогу додатково облагородити та оновити прибудинкову територію необхідно об’єднатись навколо одного проекту, аби голоси не розділялись. Адже, як показує минулорічна практика(у 2017 році був поданий проект спортивного майданчика на території школи №92), коли подано багато проектів – жоден з них не отримує достатньої кількості голосів, позаяк один львів’янин може відати свій голос лише за один проект малий і один великий.