Віктор Щир хоче за ґрати

За інформацією з деяких ЗМІ, сьогодні, 20 лютого, о 15.00 год. відбудеться конкурс на визначення перевізників у Львові. Здійснюючи такі дії, Управління транспорту та зв’язку ЛМР порушує Кримінальний кодекс України.

Ухвалою Франківського районного суду м. Львова від 23.01.2017 року,  по справі №465/245/17,  суд скасував наказ ЛМР, який затверджує склад конкурсного комітету, а також заборонив цьому комітету розглядати конкурсні пропозиції. http://rozvytok-hromady.com/iurysty-rozvytku-hromady-vyhraly-sud-u-merii

Суд вручив Віктору Щиру своє рішення, проте очільник управління транспорту на нього не зважає. Сьогодні планується засідання протизаконної комісії. Таким чином, пан Віктор порушує Кримінальний кодекс України ст. 382. За це йому «світить» 3 роки позбавлення волі.

Нагадаємо, конкурсний комітет з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування затверджено з порушеннями. У складі комітету увійшли ГО, які можуть лобіювати інтереси учасників конкурсу. Зокрема, у склад комітету увійшли ГО, які представляють інтереси АТП-1 та «Міра і К». Крім того, формуючи конкурсний комітет Віктор Щир самовільно, від себе, додав «хронологічний принцип», тобто до складу комітету потрапили ті ГО які найпершими подали документи, хоча в оголошенні про набір ГО у комітет згадки про такий принцип не має, йдеться лише про те, що до 7 жовтня 2016 року потрібно подати заявку.