Матч з міні-футболу відбувся у Брюховичах

9 березня відбулась гра футбольного чемпіонату «Копа». Участь у змаганні взяла команда «Сила», якою опікуються активісти Брюховицького осередку ГО.

Щотижня проходить гра футбольного чемпіонату . Цей тиждень не став виключенням для маленьких футболістів, вихованців НРЦ ім. Святого Миколая  команди «СИЛА». Вже другий сезон командою опікуються активісти Брюховицького осередку. Цього разу «СИЛА» зустрілась з черговим суперником командою «СКОБ».

Вже традиційно «СИЛА» виривала перемогу впродовж першого тайму та забила два голи у сусідні ворота. Прорте, надто швидка втома дітей та забитий перший гол суперниками позначились на другому таймі. Відтак футболісти пропустили два голи у свої ворота. Матч завершився рахунком 3:2.

Кожна гра приносить чергові випробування, нові знання, сили, згуртовує, та додає позитивних емоцій малечі, що є найголовнішим.