Сьогодні обурені львів’яни зустрілись з Олегом Синюткою

26 січня мешканці Львова, які виступають  проти незаконної «сміттєвої» ухвали Львівської міської ради, просили  Олега Синютку захистити їх від злочинної бездіяльності Садового.

Ще зранку жителі Рясного, Рясне-Руського, Левандівки та вул. Стрийської прийшли з пікетом "Ми не бандити. Ми - львів'яни" у міську раду, проте Андрія Садового на робочому місті не застали та ніхто з чиновників мерії не вийшов до людей.

Ми хотіли, аби нас нарешті вислухали та  донести меру наші вимоги, - каже пані Марія з Рясного - 1

На зустрічі з громадою міста Олег Синютка розповів, що вся Україна вже знає про бездіяльність міської ради щодо сміттєвого колапсу у місті. Особисто пообіцяв, що роботи на об’єкті «Львівхімсільмаш» будуть зупинені, адже жодного дозволу на їх проведення ніхто не отримає, оскільки це суперечить законодавству і волі громади.

Також Олег Михайлович заявив, що приїде в суботу, 28 січня о 8 ранку,  на блокпост за адресою вул.. Шевченка 327г.

Голова ОДА назвав земельні ділянки на території трьох районів, які пропонуватиме інвесторам для будівництва заводів із переробки твердих побутових відходів (ТПВ). Це, зокрема:

- ділянка 12,8 га у Яворівському районі (порушені гірничо-хімічною промисловістю землі), на яку вже виготовлена технічна документація із землеустрою і паспорт об’єкту;

- ділянка 15 га у Миколаївському районі біля м. Новий Розділ (порушені гірничо-хімічною промисловістю землі), де вже розроблено детальний план території;

- ділянка 3 га поблизу с. Брониця Дрогобицького району (порушені діючим сміттєзвалищем землі), по якій вже прийнято рішення селищної ради та опубліковано заяву про наміри.

Зазначимо, що дві перші ділянки розташовані за межами населених пунктів. Олег Синютка також запевнив, що у районах, де розташовані ці землі, обов’язково відбудуться й громадські слухання.

 Ми обрали кілька ділянок, бо вважаємо, що на кожній можна запропонувати різні можливості із переробки сміття, - додав він.

Нагадаємо, вчора на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке скликав голова Львівської ОДА Олег Синютка  вирішили, що упродовж семи днів зі Львова повинні вивезти сміття, що накопичилось на території міста. Для цього укладуть відповідні угоди із полігонами твердих побутових відходів (ТПВ) області, котрі виявили бажання приймати львівське сміття.