«Люди Львова 2015» - відзнака, якою нагородили ГО «Розвиток Громади» у номінації «За розвиток громадського активу»

11 червня на «Арені Львів» відбулася п’ята офіційна церемонія нагородження «Люди Львова 2015», під час якої заслужену відзнаку вручили активістам ГО «Розвиток Громади».

«В березні наш однойменний благодійний фонд був визнаний на всеукраїнському рівні одним із найкращих. Тому було б дивно, якби нашу діяльність не помітили у Львові. Та незважаючи на це, для нас відзнака була абсолютно несподіваною, а тому це було вдвічі приємніше. Дякуємо експертам та організаторам!» - зізналася шеф-редактор он-лайн видання «Розвиток Громади»  Вероніка Хідченко.


Впродовж останніх п’яти років людей, які своєю працею роблять відчутний внесок у розвиток Львівщини, нагороджують відзнакою «Люди Львова». Цьогоріч організатори конкурсу внесли кілька нових номінацій, зокрема, для того аби відзначити громадські організації та волонтерські рухи, які допомагають фронтовикам в зоні АТО.

До 10 червня громадськість мала можливість визначати кращих у кожній з номінацій, голосуючи на офіційному сайті «РІА Львів». За відчутну підтримку сім’ям воїнів АТО, допомогу військовим на фронті, підтримку розвитку дітей напівсиріт, переселенців та чималу кількість інших соціальних програм, львів’яни відзначили ГО «Розвиток Громади».  За почесною  нагородою під час урочитостей на сцену піднявся Голова громадської організації – Андрій Болюбаш.