Активісти провели толоку напередодні свят

Напередодні  Великодніх свят активісти ГО «Розвиток Громади» разом з СК «Легіон», членами Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих і Брюховицьким осередком зібрались на толоку аби зробити Львів чистішим.
 
Активісти обрали  дві локації для прибирання : територія Храму Зіслання Святого Духа УГКЦ та сквер імені Володимира Івасюка.

В українського народу є традиція до Великодня прибирати свої домівки, тож ми намагаємось в цей передсвятковий період зробити максимально багато для очищення рідного міста, - каже учасник Андрій Федуняк

 
Роботи у активістів було чимало. Вони прибрали територію від сміття та сухих опалих гілок, пофарбували лавки також посадили квіти і кущі. День провели не лише продуктивно, а й весело.

 

Я вважаю, що завжди потрібно дбати про чистоту міста, та мені було надзвичайно приємно зробити власний внесок під час прибирання парку. Також я рада, що ми прибирали у рамках ініціативи ГО «Розвиток Громади» – сьогодні це важливо, адже так ми показуємо приклад для всіх інших жителів Львова, - розповідає волонтерка Оксана

 
Учасники толоки закликають громадськість не залишатися осторонь проблем благоустрою та озеленення території, адже тільки спільними зусиллями усіх мешканців ліси, парки, сквери будуть чистими та квітучими. І вкотре пригадалось прислів’я: «Чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять».
 
Пам’ятайте, від кожного з нас залежить, яким буде місто, де ми живемо. Зовсім не складно прибрати за собою пакет із сміттям, не залишивши його на галявині після відпочинку на природі, або кинути папірець не на асфальт, а в урну, яка стоїть поруч.