«Такі різні – такі рівні»: робота кипить

У рамках проекту "Такі різні-такі рівні"вчора, 22 вересня,  відбувся майстер клас із малювання. Цього разу художницями були 3 дівчат з особливими потребами. Намальовані картини виставлять на благодійну виставку-проодаж.

У теплому приміщенні, затишній атмосфері вчора дівчата малювали свої шедеври. Мальовничий куточок спокою та смачної української кухні ресторан «Гуцульська Гражда» люб’язно надав приміщення та нагодував смачним обідом учасниць проекту.

Дівчата малювали професійними фарбами на полотнах. Учасник ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк, креативний художник, допомагав панянкам  у створенні їх дітищ. А ще учасниці проекту були в захопленні від майсер-класу пана Андрія, який довів, що чудові картини можна малювати не лише  професійними засобами, а й своїми пальцями. Тож команда була весела та натхненна, а картини заряджені позитивною енергетикою.

Завжди, коли ми збираємося разом на майстер-класах з малювання , у нас приємна і дуже затишна атмосфера. Ці дівчата неймовірні: талановиті, веселі і натхненні. Ми чудово провели час і, сподіваюсь, ті картини, що ми намалювали, принесуть багато користі, - розповідає Андрій Федуняк, куратор проекту


Нагадаємо, проект «Такі різні – такі рівні» - соціальний проект ГО «Розвиток Громади». Люди з особливими потребами малюють картини, які згодом продають, а на виручені кошти облаштовують місто пандусами.