Особливі дітки продовжують заняття з іпотерапії

Ініціатива громадської організації «Розвиток Громади»  вже принесла чимало користі дітям з особливими потребами.

Катання верхи на коні з прадавніх часів вважається хорошим способом лікування та реабілітації. Завдяки фізичним властивостям тварини, а саме, підвищеній температура тіла, покращується кровотік вершника, нормалізується тонус м’язів, прогріваються суглоби ніг і тазу. А особливе біополе коня дозволяє розслабитись і заспокоїтись. Не з чуток  знає про позитивний вплив верхової їзди Назарчик, який проходить  курс іпотерапії, організованої ГО «Розвиток Громади». Як тільки хлопчик опинився на коні, на  його обличчі відразу з’явилась усмішка.


  • Це наше п’яте заняття. Назарчику дуже подобається. Зізнаюсь, що спершу переживала, бо це з велика тварина, думала, що сина вона може налякати. Допомогли опанувати мій страх кваліфіковані тренери, які одразу знайшли підхід до Назарчика і той без вагань сів на коня. Сьогодні мені дуже приємно спостерігати за сином, який щиро радіє щоразу, коли ми приходимо на тренування. Я дуже вдячна ГО «Розвиток Громади» за таку можливість та допомогу в лікуванні сина, - поділилась Яна
Нагадаємо, що лікування дітей з особливими потребами здійснюється в рамках проекту «Соціальна адаптація дітей з особливими потребами» на кошти Благодійного фонду «Розвиток Громади». 

БФ «Розвиток Громади» висловлює вдячність Міжнародній організації «Ківаніс», банкам «Райфайзен Банк Аваль» та «Ідея Банк» за небайдужість та співпрацю.