Брюховицькі школярі познайомились з юними винахідниками

На запрошення Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади» до СЗШ №41 завітала 18-річна винахідниця системи очистки каналізаційних колекторів Єлизавета Подкопаєва та студенти-експериментатори, які власноруч склали 3D-принтер - Олександр Козак та Славко Богачевський. 


Зі слів великого мрійника, винахідника і новатора, знаного у світі українця Богдана Гаврилишина символічно розпочалась четверта зустріч школярів із молодими геніями в рамках профорієнтаційного проекту. 


Єлизавета розповіла про свій кількарічний шлях зі спроб та помилок і результат – світове визнання та перемога на Міжнародній олімпіаді з екології. Зараз дівчина продовжує працювати над проектом і сподівається, що її винахід допоможе вирішити проблему з неприємним запахом у Львові. Проте зізнається, що, на жаль, влада міста не бере до уваги її розробок, незважаючи на ефективність системи при мінімальних фінансових витратах, та дівчина не втрачає ентузіазму. 


А хлопці, Олександр та Славко, поділились історією про спонтанні рішення, ночі без сну та план «3D-принтер в кожен дім!». Винахідливі хлопці показали школярам принтер, деталі для якого надрукували на його попереднику, який теж зібрали власними руками. А демонстрація робототехніки, комплектуючі до якої хлопці теж виготовили на своєму принтері, викликала захват у школярів. Юнаки промовились, що думають над тим,  як можна використовувати пластик з пляшкових корків в якості матеріалу для друку. 
 

Звісно, що гості прихопили із собою свої винаходи, тож допитливі учні на власні очі побачили як можна мріяти і сміливо втілювати свої мрії в життя, як можна втіленими мріями покращувати світ навколо. Приємно, що до спілкування приєднались і вчителі СЗШ №41. Вчитель географії Анжела Дроняк активно цікавилась досягненнями юних винахідників. 
Ну і куди ж без фінального спільного фото та вдячних оплесків!