Благодійний фонд "Розвиток Громади” надав допомогу ансамблю жінок із вадами зору

13 травня  у місті Рівне на базі місцевого клубу УВП УТОС за адресою вул. Замкова, 23, відбувся конкурс художньої самодіяльності серед вокальних ансамблів і хорових колективів. У конкурсі взяло участь 14 колективів, серед них був і ансамбль "Струмочок".

Всеукраїнський огляд-конкурс художньої самодіяльності проводився з метою розвитку творчих здібностей членів Товариства людей з вадами зору, обміну досвідом творчої роботи, виявленню нових талантів, особливо серед молоді, і дає можливість оцінити роботу гуртків художньої самодіяльності і клубних закладів УТОС. Конкурс проводився у три етапи: відбірковий, зональний, заключний.
 

“Кожен із них добирався до міста за свої кошти, адже ніякої допомоги від держави ми не отримуємо. Нам допомогло багато організацій, у тому числі й БФ “Розвиток Громади”. Фонд  надав кошти на пальне. У конкурсі брало участь 14 колективів. Були колективи різного жанру, рівня та різної кількості людей. У результаті ми отримали медаль. Усе пройшло гарно”, - розповідає Богдан, директор Будинку культури імені Тараса Шевченка .

 
Нагадаємо, “Розвиток Громади” уже вдруге допомагає ансамблю з "Струмочок". Так, нещодавно громадська організація допомогла талановитим співачкам поїхати на концерт у Луцьк.
 
Косів Катерина, журналіст