Бульбашкове свято відбулось у «Кутку Добра»

15 березня учасники ГО «Розвиток Громади» разом із дуетом VlaTar побували у Чорнобильської лікарні. Активісти веселили та смішили малечу і намагалися зробити їх день трішечки яскравішим.

 


Цікаві забави, мильні бульбашки, кольорові кульки  та переодягнені VlaTarи створювали веселу атмосферу у Чорнобильській дитячій лікарні, що у Львові. Сміх – чудове лікарство, яке виробляє ендорфіни - гормони щастя. Вони допомагають позбавитися від роздратування і смутку. Навіть якщо людина просто уявляє собі як недавно сміялась, настрій покращає. Саме такими ліками активісти ГО лікували маленьких пацієнтів.

Кожного дня ці діти проходять неприємні процедури у лікарні. Сьогодні це їх реальність. Ми влаштовуємо розваги у «Кутку Добра», щоб ця реальність наповнилась кольорами, щоб діти зрозуміли: життя – прекрасне. Будні пацієнта - це лише короткий період, який їм потрібно пройти, а далі на них чекають приємні, життєрадісні моменти, - коментує учасниця ГО «Розвиток Громади» Вікторія

«Куток Добра» - спеціальна кімната у дитячих лікарнях. Це місце, де діти приходять відпочивати морально. Малюки спілкуються, граються, дивляться мультфільми і, таким чином, відволікаються від неприємних процедур.

До нас сьогодні приходили клоуни, вони були дуже веселі. А ще вони робили навколо нас мильну бульку. Просто посеред кімнати я стояла у бульці – це дуже класно. Сьогодні був дуже гарний день і я б хотіла, щоб таке у нас було ще частіше, - розповіла Даринка, пацієнтка лікарні