Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
В стрийському «Кутку Добра» дітки створювали сніговиків | Громадська Організація — Розвиток Громади

В стрийському «Кутку Добра» дітки створювали сніговиків

13 грудня учасники Стрийського осередку ГО «Розвиток Громади» провели майстер-клас у «Кутку Добра» . Маленькі пацієнти творили сніговичків за допомогою ватних дисків та кольорового паперу.

        


«Куток Добра» - спеціальна  кімната відпочинку для маленьких пацієнтів. Активісти урочисто відкрили її 30 вересня у Стрийській міській дитячій лікарні. Періодично до дітей приїжджають учасники ГО і влаштовують діткам цікае та пізнавальне дозвілля, щоб малеча хоч на трошки відволіклась від неприємних процедур у лікарні.

Цього разу майстер-клас був тематичним. Наближаються різдвяні свята, вулиці засипало снігом, тож діти виготовляли сніговиків, та не зі снігу, а з ватних дисків і кольорового паперу. Звичайно ж допомогали їм у цьому і дорослі.  

Такі заняття діти сприйняли з великим ентузіазмом, адже хворіти у лікарняній палаті дуже нудно. А сьогодні вони зібралися разом в ігровій кімнаті, поспілкувались, подружились та ще й зробили речі своїми руками. Ми намагаємось якнайчастіше проводити цікаві заходи для маленьких пацієнтів і робитимемо це й надалі, - розповідає активістка Стрийського осередку ГО «Розвиток Громади»


Нагадаємо, активісти Стрийського осередку ГО «Розвиток Громади»  нещодавно проводили передноворічний майстер-клас із виготовлення ялинок для дітей Стрийської міської дитячої лікарні у «Кутку Добра».