Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
ГО «Розвиток Громади» дарував новояворівчанам гарний настрій на День міста | Громадська Організація — Розвиток Громади

ГО «Розвиток Громади» дарував новояворівчанам гарний настрій на День міста

Активісти Яворівського осередку ГО «Розвиток Громади» провели святкові акції для жителів Новояворівська у День міста. Дітей вчили малювати, а жінкам зробили макіяж.

12 липня у Новояворівську відбулися святкування до Дня міста, а також співочий конкурс «Молода Галичина». ГО «Розвиток Громади» долучилася до організації святкувань. Активісти з Яворова провели акцію «Новояворівськ очима дітей». Діти могли  показати свій талант, малюлюючи своє місто. Кожен охочий по-своєму показував, яким бачить рідний Новояворівськ. Крім цього, спільно з візажистом та лідером компанії Мері Кей для місцевих красунь було проведено майстер-клас зі створення літнього макіяжу. 
Активісти з Яворівського осередку «Розвиток Громади» розважали дітей різноманітними іграми, а також залучили до співпраці професійного фотографа. Жителі Новояворівська отримали багато позитивних емоцій та ще більше прикрашали свято своїми усмішками.

«Я намалювала своє місто у таких кольорах, в яких я його бачу. Це моє сонячне рідне місто, дуже люблю його. Хочу, щоб такі гарні забави відбувалися в Новояворівську кожного року в цей день». – ділиться враженнями Уляна, жителька Новояворівська.