Активісти ГО «Розвиток Громади» влаштували риболовлю для людей з інвалідністю

15 липня активісти ГО «Розвиток Громади» влаштували цікаве та насичене дозвілля для маломобільних людей.

Близько 11 години було урочисте відкриття змагання з риболовлі. Проте приготування до зустрічі учасників почались ще вдосвіта. Присутні методом жеребкування визначили зону лову кожного та розпочали підкорм риби. Вже через 15 хвилин стартувала риболовля.
 
 

Змагання відбувалось в два тури по 40 хвилин. Після закінчення першої частини риболовлі кожен учасник зважив свій улов та судді  визначили переможця. Перемогла міцна чоловіча дружба.
  • Я дуже люблю рибалити, це відпочинок як для тіла, так і для душі. Суть навіть не в кількості риби, яку привезеш додому, а в самому процесі. Шкода, що вибиратись на природу не вдається так часто як би хотілось, - коментує Іван, учасник рибалки

 

Усі присутні отримали багато позитивних емоцій, а учасники риболовлі поїхали додому ще й з  подарунками.
  • Ми влаштовуємо такий відпочинок для людей з інвалідністю аби вони теж проводили час з користю та в своє  задоволення. На жаль, в силу обставин часто  такі особливі люди не мають можливості  вибиратись на такі от посиденьки на природі в колі друзів. Саме тому ми вирішили зібрати усіх бажаючих  та порибалити разом, - коментує Андрій Федуняк, активіст громадської організації
Після закінчення риболовлі на всіх чекав смачний куліш та ситний пікнік.

Сьогодні людей з обмеженими можливостями супроводжували п'ятеро членів громадської організації, серед яких:  Андрій Федуняк, Роман Цигилик, Назар Лисяк, Сергій Дячишин та Інна Онишків. Також зголосилися допомагати у проведенні відпочинкового дня волонтери з СК «Легіон»Нагадаємо, що минулого літа активісти ГО «Розвиток Громади» вже влаштовували для людей з особливими потребами активний відпочинок на природі.

 ГО «Розвиток Громади» щиро дякує за підтримку партнерам змагань : магазину «Хата рибака», ВПВ «ПАТРІОТ», компанії «САНДОРА», базі відпочинку «Рибацький двір», ресторану «Гуцульська Гражда»,  компанії «Sigma Estate», піцерії «Фелічіта» та ринку «Шувар»