У Брюховичах горів притулок для тварин

Сьогодні, 6 лютого, стало відомо, що у неділю «Милосердя» горіло. Львівське Товариство захисту тварин просить допомоги. Людей просять приносити теплі речі та їжу, адже на вулиці зима, собакам холодно спати  просто неба, також згоріла кухня. Крім того, можна скидати кошти на рахунок організації.

Кажуть, собака – кращий друг людини. Ми часто бачимо щасливих, доглянутих, веселих тваринок біля своїх господарів. Проте є й такі, кому не так повезло. Зазвичай такі тваринки бродять вулицями, всюди їх проганяють, або ж і зовсім не звертають уваги. Вони приречені на голодування і самотність.

Та світ не без добрих людей. Для бездомних тварин у Брюховичах діє притулок «Милосердя». Тваринки почуваються там менш самотньо і є що їсти. Собаки завжди раді відвідувачам. Підсовують свої мокрі носики під пазуху і очікують коли рука людини почухає за вушком.

Тепер вихованцям притулку немає де спати і що їсти, адже в неділю їхня домівка вщент згоріла. На щастя, жодна тваринка не постраждала. Людей просять приносити теплі речі і їжу для тваринок. Допомогти можна і коштами, надіславши гроші на рахунок притулку.

Львівське Товариство захисту тварин
притулок «МИЛОСЕРДЯ»
тел.: 032 243 41 53
79491, м. Львів, Брюховичі,
вул. Незалежності України, 58, а/с 8646
Філія Львівське обласне управління АТ" Ощадбанк"
МФО БАНКУ 325796
код ГДРПОУ організаціі 13807804
Рахунок № 26000300205345

Нагадаємо, активісти ГО неодноразово допомагали притулку. Учасники «Розвитку Громади» навідували тварин і привозили їм смачні подарунки.