Дитячі враження з останнього дня літнього табору

Швидко та радісно промайнув тиждень літнього табору, організованого для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування громадською організацією та благодійним фондом «Розвиток Громади».  На сьомий день малюки мали можливість відвідати виставу в оперному театрі,  попрактикуватися з англійської мови, разом пообідати та  розважитись на площі Ринок.

В неділю, учасники табору зібралися в центрі Львова у святкових вишиванках, які їм напередодні подарували активісти громадської організації та благодійного фонду. Першим завданням, яким вирішили займатися цього дня, було заповнення щоденників, які діти  самостійно виготовляли ще під час відкриття табору. Підсумком проведеного тижня у дитячих щоденниках стали яскраві малюнки, які демонстрували пережиті емоції.На завершення літнього табору організатори підготували для дітей культурну програму. Хлопці та дівчата цього дня побували у Львівській опері на виставі «Чарівне кресало». Як саме приміщення оперного театру, так і дійство представлене на сцені, справило на дітей неабияке враження.На обід учасників табору запросили у львівський паб «Купіца», що на площі Ринок.  Для дітей приготували ситні українські страви, за що організатори табору щиро вдячні дирекції  та персоналу закладу.Після обіду діти разом з активістами громадської організації прогулювались по історичній частині Львова, спілкуючись на різні теми, зокрема англійською мовою. Юні хлопці та дівчата  встигли потоваришувати як між собою, так і з членами «Розвитку громади», які ними займалися впродовж семи днів, тому усім було важко розлучатися. Діти обмінювалися номерами телефонів і постійно запитували, коли знову для них організують такий відпочинок.

«Цей тиждень, який ми провели у таборі, був просто надзвичайний. Кожен день був особливий і цікавий.  Я дуже дякую «Розвитку Громади» за те, що організували для нас  такий відпочинок! Ми будемо його пам’ятати завжди і з нетерпінням чекати нових таборів!», – поділилася Аліна.

"Наша команда дуже рада, що нам вдалося принести трохи радості в рутинні будні дітвори, сподіваємося, що в майбутньому зможемо влаштувати ще щось цікаве для діток, які потребують нашої з вами уваги та турботи!», - розповіла координатор проекту Христина Мелекесцева.


На цьому робота активістів ГО «Розвиток Громади» з дітьми не закінчується. Спільно з однойменним благодійним фондом  організовується відпочинковий табір для дітей військових із зони АТО, який розпочнеться 6 липня.

За допомогу в проведенні дитячого табору організатори висловлюють щиру подяку партнерам, а саме ПАТ «Концерн Хлібпром»,ТОВ «Сандора»,  адміністрації Львівського театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької,  пабу «Купіца» та Андрію Шиферу і його друзям за надання ігрових та розвиваючих матеріалів для дітей.