День юного глядача: проект для дітей-сиріт

В п’ятницю, 31 липня вже втретє активісти «Розвитку Громади» подарували радість маленьким львів’янам.

Нещодавно у Львові стартував проект «День юного глядача». Активісти організовують дітям безкоштовний перегляд популярних розвиваючих мультфільмів. Цього разу малеча дивилася позитивний мультфільм «Посіпаки». Він розповідає про пригоди відомих жовтих створінь, які тільки те і вміють, що створювати неприємності. Мультфільм навчає вловлювати приховані моменти та бути справжніми друзями.

"Ми не втомимося повторювати, як важливо проводити з дітьми час і робити щось разом. Не відкуповуватися подарунками і не шукати відмовок про час. У рамках "Дня юного глядача" ми намагаємося проводити час з дітками, яким в міру тих, чи інших обставин, приділяють менше уваги. Щасливі усмішки юних глядачів переконують, що ми рухаємося в правильному напрямку, тож будемо продовжувати дарувати дітям радість", - поділився один з організваторів проекту Назар Романів


Перед початком перегляду діти завітали в приймальню громадської організації «Розвиток Громади», де активісти їх пригощали морозивом. Разом з членами організації малюки малювали «посіпак» й ділилися очікуваннями, стосовно майбутнього перегляду.Потім діти вирушили в «Кінопалац», де й переглянули захоплюючий мультфільм.

«Діти – це наше майбутнє.  Кожна дитина повинна бути щасливою! І ми у благодійному фонді «Розвиток Громади» робимо все можливе для цього. Ми віримо, що кожен з нас, не залежно від професії, матеріальних можливостей, може допомогти одне одному. Наш акцент – допоможіть тим, чим можете саме Ви. Дякуємо нашим партнерам і запрошуємо до співпраці всіх небайдужих львів’ян», - поділилася голова БФ «Розвиток Громади» Соломія Старосольська.

Варто зазначити, що День юного глядача 31 липня  був реалізований  у співпраці з Галицькою районною адміністрацією та мережею кінотреатрів "Кінопалац".