Благодійники відгукнулися на заклик БФ «Розвиток Громади» надати візочок для дитини учасника АТО

Як повідомлялося раніше, до БФ «Розвиток Громади» звернулися з проханням допомогти сім’ї учасника АТО, яка переїхала до Львова з Маріуполя. В серпні в родині буде поповнення – народиться третій синочок. Проте  батькам не під силу придбати візочок для немовляти. На щастя, знайшлися добрі люди, які змогли допомогти.

Пані Ольга, проживаючи разом з сестрами Згромадження Святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії, виховує двох синочків і очікує на третього. В скорому часі і приїде на ротацію їхній батько, який воює добровольцем у лавах Національної Гвардії. 17 липня сім’ю відвідали активісти ГО «Розвиток Громади» та однойменного благодійного фонду, які привезли омріяний подарунок -  візочок для немовляти. Старшим братчикам, Кирилку і Андрійку, активісти привезли печиво і кульки.

 «Як тільки ми розмістили оголошення про те, що сім’я учасника АТО потребує візочка, до нас почали писати і дзвонити люди, які б хотіли якось допомогти. Дехто пропонував пелюшки, дехто одяг, дзвонив навіть чоловік, готовий віддати дитяче ліжечко. Ми безмежно вдячні усім за таку допомогу і небайдужість. За кілька днів знайшовся благодійник, який пообіцяв купити візочок. І от сьогодні, ми з радістю передаємо його подарунок», - розповідає голова благодійного фонду «Розвиток Громади» Соломія Старосольська.


Хлопці з громадської організації відразу ж зібрали візочок. В знак вдячності, пані Оля, яка, до речі, є художницею, подарувала одну зі своїх робіт – розмальовану дерев’яну тарілку.