Передвеликодня допомога малозабезпеченим сім’ям Львова (фото)

Сьогодні, 26 квітня, у межах соціального проекту "Допоможи ближньому, Благодійний фонд «Розвиток Громади» спільно з «Ашан Південний» вчергове роздали малозабезпеченим, потребуючим та багатодітним сім’ям нашого міста товари, які зібрали небайдужі покупці за допомогою «Шафи добра».

Усі зібрані небайдужими людьми товари першої необхідності - олію, крупи, злаки, макарони, цукор, солодощі, чай та консерви, після обліку, розфасували в рівній мірі для 11 сімей Львова, що, на жаль, наразі, знаходяться у скрутному становищі. Також, за традицією, кожна сім’я отримала ще й фрукти, що постійно безкоштовно надає Оптовий ринок «Шувар».

Щиро дякуємо усім, хто долучається до наших соціальних та благодійних проектів. #Творимо добро разом. Нагадаємо, постійно діючу «Шафу добра» встановило у гіпермаркеті «АШАН Південний», що на вул. В. Великого, 58. Відтак кожен небайдужий може придбати товари із переліку необхідних, оплатити їх на касі та покласти у спеціальну ємкість.

Перелік товарів, які рекомендуємо класти у «Шафу добра»: консервація, крупи, макаронні вироби, чай, кава, спеції, олія, цукор, печиво та солодощі.