Повчальні мультфільми для малечі

Активісти ГО «Розвиток Громади» та однойменний благодійний фонд знову організували для дітей перегляд мультфільму. Цього разу в проекті «День юного глядача» взяли участь діти з «Центру Опіки Сиріт» при ЛА УГКЦ та двоє дітей учасників АТО із Яворова.

«День юного глядача», який проводився для дітей 25 липня, подарував його учасникам безліч позитивних емоцій. Цього разу перегляд мультфільму організували в закладі The Game, що знаходиться на вулиці Героїв УПА, 73. Яскравий та комфортний інтер’єр закладу дав можливість дітям зручно розміститися та насолоджуватися захоплюючою історією мультфільму. Впродовж  перегляду  малюків пригощали морозивом та молочними коктейлями.Трійнят Віру, Надію та Любов супроводжувала їхня мама Надія. Мультфільм «Книга життя», продемонстрований дітям, справив і на жінку гарне враження:

«Дуже правильно підібраний мультфільм для дітей. Ця історія, в якій головні герої подорожують паралельними світами, вчить глядачів вшановувати пам'ять та молитися за душі предків. Вважаю, що кожна дитина почерпнула для себе чимало корисного, і сподіваюся, що кожен з них захоче впродовж життя наслідувати головних героїв, які були добрими, чесними і справедливими».

Дітей також переповнювали враження і від мультфільму, і від закладу, і від тієї теплої атмосфери, яка панувала між ними.

«Коли ми бачимо радісні очі малюків – розуміємо, що рухаємося в правильному напрямку і робимо те, що їм дійсно подобається. Це вже вдруге ми проводимо «День юного глядача». Враховуючи схвальні відгуки, будемо й надалі організовувати подібні заходи для дітей, які потребують нашої уваги та турботи», - розповідає активіст ГО «Розвиток Громади» Назар Бай.