Заради життя маленького пацієнта

У квітні благодійний фонд «Розвиток громади» оголосив збір коштів на пересадку печінки п’ятимісячному Яківу Юхиміву.

Троє молодих жінок лікарів Олена Бовтач, Олена Єфимова та юристка Христина Мензель звернулися до нашого фонду із проханням по допомогу і запропонували свої послуги у напрямі пошуку і підтримки пацієнтів, що потребують термінової трансплантації печінки. А оскільки ще донедавна такі операції в Україні не проводилися, то довелося звернутися до польської клініки у Варшаві, яка дала попередню згоду.

У результаті ми запустили новий проект фонду «Have to live», що покликаний допомагати діткам-«печіночникам». Ми провели кілька акцій із залучення грошей: приватну благодійну вечірку-фуршет, на якій зібрали понад 39 тис. грн.., масштабний розважальний уікенд у Стрийському парку, де «заробили» понад 20 тис грн.., на наш заклик відгукнулися наші постійні партнери зі США, Словеніі, інших країн та найбільший внесок зробила організація «Ківаніс» за ініціативи нашого найближчого друга пана Фернанда Бартеля зі Страсбурга – 17 тис. євро.

З великою вдячністю усім і низьким земним уклоном повідомляємо, що польська клініка уже надіслала нам попередню Угоду на суму у 80 тис. злотих. Усі ці кошти ми закумулювали на рахунках фонду в очікуванні на інвойс із «Центру здоров’я матері та дитини», що у Варшаві, куди поїде на операцію маленький пацієнт. Батько Юрій Юхимів успішно пройшов печінкові проби, чим підтвердив своє 100% донорство.

Сьогодні Яківу Юхиміву вже 5 місяців, його вага 5,3кг. І хоча операцію бажано проводити, за порадою польських лікарів, у масі 6 кг, та професіонали вирішили не зволікати і найближчими днями прооперувати малюка.Зичимо успішного проведення операції та якнайшвидшого одужання!

Кожен з нас може своєю невеличкою допомогою долучитися до порятунку чийогось життя і це кожного робить на один крок ближче до світлого і добро, яке завжди повертається сторицею. Тож творимо добро разом!  
 
Ще один збір коштів, що проводила громадська організація «Розвиток громади» на День вишиванки стосувався порятунку Левка Циганкова з діагнозом злоякісна пухлина пінеальної ділянки головного мозку. В результаті було зібрано майже 10 тис. грн На разі батько  - атовець Павло Циганков очікує на рахунок із італійської клініки і як тільки стануть відомі дані ми додамо частку на оздоровлення дитини. Зараз Левко перебуває на лікуванні у Західноукраїнському дитячому спеціалізованому медичному центрі і почуває себе задовільно.
 
Ніка Нікалео