Дмитро Корнелюк провів мотиваційне заняття для Брюховицьких школярів

Вчора, 7 листопада, у межах проекту "Профорієнтація",  брюховицькі старшокласники зустрілись із ведучим, шоуменом та блогером - Дмитром Корнелюком.

Зустріч із відомим ведучим школярам організували активісти Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади». Дмитро розповів дітям про те, чим займається та як досягти успіху. Ледь не вперше, у межах нашого проекту, спікер заледве встигав відповідати на запитання. Дітей найбільше цікавило як у майбутньому максимально реалізувати свій потенціал та досягти успіху.

 «Збираємо навколо себе людей-лідерів, можливо відчуватимемо дискомфорт, але саме такі люди слугують стимулом добиватись поставлених цілей. І не забуваємо про гумор, адже він допомагає знайти вихід із будь-якої ситуації», - мотивував дітей Дмитро Корнелюк

«Навчались виходити з власної зони комфорту, закривати очі на перипетії, а також як знайти себе та власне призначення. Проводили заняття в атмосфері гумору і визначили, що саме він допомагає знайти вихід з будь-якої ситуації», - розповіла активістка ГО «Розвиток Громади» Лілія Гончарук

                                  
Нагадаємо, в межах проекту «Профорієнтація» уже відбулось близько 12 зустрічей, а речниками виступили спеціалісти різнобічних професій та галузей.