Пригоди учасників літнього табору в Славську

Шостого липня учасники літнього табору «Moves&skills. Пригоди в Славську», організованого ГО «Розвиток Громади» та однойменним благодійним фондом, вирушили на зустріч новим враженням, пригодам та знанням. Про перші три дні відпочинку пропонуємо дізнатися у статті, яку підготував Андрій Дробіт, котрий  допомагає вихователям опікуватись дітьми.
 
Перший день - перші пригоди

Літо, сонце, друзі - саме це потребують діти після важкого навчального року. На жаль, не кожна сім’я має можливість  відправити своє маленьке чадо на омріяний відпочинок. Особливого резонансу ця проблема набуває в такий складний  для країни час. Громадська організація «Розвиток Громади» вирішила подати руку допомоги дітям, батьки котрих захищають нашу країну на сході. В рамках цього благодійного проекту було залучено 33 дитини з Львівщини. Спільними зусиллями активістів ГО «Розвиток Громади» та однойменного благодійного фонду було організовано поїздку в курортне місто Славське. Перлина Карпат привабила чистим повітрям та гірськими краєвидами.

Першого дня після приїзду діти скуштували місцевої їжі та пішли оглядати домівки. Умови життя для дітей на достойному рівні: котеджі обладнані  сучасними санвузлами та зручними  ліжками. Після відпочинку відбулось урочисте відкриття табору. Хлопчики та дівчатка розповідали про себе та свої захоплення, усі отримали приємні подарунки. Ввечері організатори провели перегляд кінофільму під відкритим небом. За словами волонтера Романа, діти вразили його своєю щирістю та прагненням до нових знайомств. Незважаючи на втому від дороги, день пройшов яскраво та залишив безліч позитивних емоцій.

Другий день - знайомство з традиціями

Другий день в нашому літньому таборі почався дуже жваво. О 8 ранку всі вже прокинулись та готувались до ранкової пробіжки і комплексу вправ. Далі за розкладом був сніданок та похід у церкву. Цей день співпав з великими українським святом - Івана Купала. Саме тому організатори табору вирішили провести час за прадавніми традиціями. Дітки пішли збирати польові квіти для виготовлення віночків. Після обіду випала чудова можливість потренуватись на  футбольному стадіоні «Арена Славське». Ближче до вечора табір пішов святкувати на річку. Хлопчики як справжні чоловіки показували свою мужність, стрибаючи через вогонь. Наша ж тендітна половина співала пісень та пускала на воду віночки з побажаннями хорошої долі. Сьогоднішній день показав дітям усю красу українських традицій та познайомив  з природою Карпат.


Третій день - довгоочікувана дискотека

Третій по рахунку день в таборі обіцяв дітям ураган позитивних емоцій. Все почалось з ранкової пробіжки до підніжжя гори. Усі соньки одразу прокинулись. Після смачного сніданку, на маленьких учасників табору чекали уроки англійської мови та тести з психології. Діти виявились дуже здібними учнями. Після навчання прийшов час для розваг. Тепла літня погода так і манила всіх до водойми. Дітвора з радістю хлюпалась в гірській річці. Після радісних купань діти перекусили солодощами та соком. Надалі їх чекав приємний сюрприз - вечірка в американському стилі. Почалась  активна підготовка до свята: дівчатка освоювали основи мейкапу, а хлопцям робили стильні зачіски. Організатори підготували справжні американські гостинці. Ближче до вечора заграла танцювальна музика. З кожною піснею дитячий запал ставав все більшим, а останній конкурс не залишив нікого байдужим. Хлопці боролись за танець з дівчатами, проявлялась щира дитяча симпатія. Найбільш активний танцівник Юрій висловив захоплення щодо сьогоднішньої дискотеки та подякував за незабутні враження.


Підсумувала сьогоднішній день і головний організатор Христина Мелекесцева:

«Ми щасливі, що дітям до вподоби наші розваги, адже найбільша радість для кожного з організаторів, бачити посмішку на дитячих обличчях. Кожен з нас намагається приділити якомога більше уваги, щоб діти почували себе на сьомому небі від щастя».


Організатори та учасники літнього табору щиро вдячні партнерам проекту, до яких відносяться: ТДВ «Жидачівський сирзавод», ПАТ «Концерн Хлібпром», ТОВ «Сандора», ресторан «Максим», Добра Аптека, Банк Кредіт Агріколь, VS-банк, Райфайзен банк Аваль. Особливу вдячність за вагому матеріальну підтримку в проведенні табору організатори висловлюють українцям в Лондоні, також вдячні керівництву мотузкової дороги в смт. Славське, адміністрації стадіону «Арена Славське» та клубу «Боулінг».