Мотивуючий мультфільм для малят з дитбудинку

У рамках проекту «День юного глядача» 7 лютого малюки з дитячого будинку №1 безкоштовно переглянули мультфільм «Балерина». Діти отримали справжнє задоволення і шквал емоцій.

Дітки з дитячого будинку позбавлені батьківської уваги і турботи. Кожен з нас може подарувати частинку своєї любові цій малечі. Для цього не потрібно купувати дорогі подарунки, можна з ними лише провести трошки часу. Активісти з «Розвитку Громади» організували дозвілля вихованців дитячого будинку у «Кінопалаці». Там малята разом переживали за головну героїню мультика «Балерина».

Сюжет мультфільму був дуже близький для кожного маленького глядача, адже події розгортаються в дитячому будинку. Там проживає юна дівчинка Феліс, яка мріє стати балериною. На шляху до мрії дівчина стикається з безліччю перешкод, але успішно їх усі долає і, врешті, досягає висот.

Ця історія повчальна для діток. Вона розповідає про те, як потрібно добиватися свого щастя і не відступати ні перед чим. Сподіваюся, що кожна дитина зробить з кіносеансу певні висновки і це допоможе їм влаштувати своє прекрасне життя, - каже активістка ГО Світлана

Нагадаємо, «День юного глядача» - соціальний проект ГО «Розвиток Громади». Учасники ГО влаштовують малюкам перегляд цікавих мультфільмів, та дарують їм увагу і спілкування.