Під час карантину волонтери допомогли хоспісу у смт Журавно

У середу, 1 квітня, представники ГО «Розвиток Громади» передали допомогу бабусям та дідусям з паліативного відділення Журавнівської міської лікарні, що у Жидачівському районі.

Людям похилого віку, на час карантину, волонтери передали речі першої необхідності: продукти довготривалого зберігання (крупи, олію, консерви, борошно тощо), памперси, пеленки, бинти, рукавички, вату та інші засоби гігієни. Загалом закупили допомоги на 9 тис 800 грн. Цю суму вдалось зібрати завдяки небайдужим людям. Щиро дякуємо усім, хто відгукнувся, особлива подяка нашому хорошому другу та постійному помічнику Лілії Галан. #Творимо_добро_разом!

Це вже далеко не перша цільова допомога Журавнівському хоспісу. Цього разу, через карантин та НС, звісно поспілкуватись із старенькими людьми ми не змогли, однак віримо, що підтримку кожного з нас вони відчули! Пам’ятаймо, що зараз, у зв’язку з пандемією коронавірусу, нашої допомоги, як ніколи потребують люди похилого віку. Проте якщо Ви хочете допомогти тим, хто під час карантину цього реально потребують, то робіть це відповідально з дотриманням власної та чужої безпеки, без ризику поширення вірусу COVID-19. Передавайте речі першої необхідності не торкаючись один одного, будьте у рукавичках, дотримуйтесь дистанції та обов’язково мийте, або дезінфікуйте руки.